Terugblik Herfstfair 2015

Terugblik Herfstfair 2015

Categorie:Nieuws

De laatste, goed bezochte, fair was in het najaar 2015. Met een concert en verkoop van lekkernijen en leuke spullen is geld ingezameld voor het werk van Frank Abbas in Bulgarije.

Dat Frank Abbas in dezelfde periode vanwege burn-out werd opgenomen in een kliniek in de buurt van Frankfurt was toen nog niet bekend. Frank Abbas is enkele jaren geleden bij onze gemeente op bezoek geweest en heeft tijdens een goed bezochte avond ons verteld over zijn werk bij de Roma gemeenschap in Bulgarije. Gelukkig is in de loop van 2016 Frank Abbas opgeknapt en hebben we hem gesproken op zaterdag 11 juni 2016 in Oberhausen. Zijn enthousiasme om het evangelie te verkondigen over de kerkmuren heen steekt hij niet onder stoelen of banken.

Frank Abbas vertelt nog steeds met veel enthousiasme over zijn levenswerk in Bulgarije. “In de periode dat ik er niet was, zie je er vele mooie dingen gebeuren en dat Gods werk door gaat”. Frank wil zich in de toekomst nog meer richten op het verbeteren van de omstandigheden en nieuwe activiteiten ontplooien. Hij zal dit wel anders aanpakken omdat hij heeft ook geleerd van de afgelopen periode. “Want een burn-out krijg je niet zomaar”, zegt hij met een glimlach.

We hebben Frank verteld van de herfstfair, foto’s laten zien en de foto’s en video van het concert op een USB stick gegeven. Ook verteld dat de opbrengst voor zijn werk in Bulgarije is bestemd. Hij was erg onder de indruk en heeft ons diverse malen gezegd dat we toch vooral zijn dank moet overbrengen aan de Bethel gemeente. Ook wil hij graag nog een keer langs komen in Enschede als daar gelegenheid voor is.

We hebben Frank afgezet op het vliegveld, omdat hij terug ging naar Bulgarije. Een dag later kregen we al een bericht van hem. Frank had samen met de broeders en zusters in Bulgarije vol ontroering het concert bekeken en namens iedereen daar nogmaals dank voor ons medeleven en inzet.


Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

Cookies op deze website

Als u deze website gebruikt wordt er een aantal cookies geplaatst. Hieronder geven we een korte uitleg.

Mededelingen pop-up
Soms hebben we een belangrijke mededeling die we aan u laten zien in de vorm van een pop-up. We plaatsen dan ook een cookie die reguleert wanneer u de mededeling te zien krijgt.

Google Maps
Op de Contact pagina vindt u een kaartje van Google, waarop u kunt zien waar de Bethelkerk is. Hier kunt u ook een routebeschrijving aanmaken. Als u deze pagina opent plaatst Google cookies.

Sluiten