Samenloop voor hoop

Samenloop voor hoop

Categorie:Nieuws

 Samenloop voor Hoop
Op 25 en 26 juni 2016 wordt er in de gemeente Losser, en wel in het Gerardus Majella park in Overdinkel, een Samenloop voor Hoop wandelestafette gehouden. Een bijzonder en indrukwekkend evenement in estafettevorm die 24 uur duurt. 24 uur lopen voor het goede doel. En dat goede doel is KWF kankerbestrijding. Ook zal een klein deel worden geschonken aan het Nije Huis te Hengelo, een inloophuis voor en door kankerpatiënten.Ik doe mee samen met een mooi team van 30 personen. Ook een aantal mensen uit Bethel (Elly Slottje, Hermien Compagne, Koos Holtslag en Roelof Middag) lopen mee. Ik ben er trots op. Ons prachtige team heeft de naam “Walk for Live” gekregen.
Om ons team te steunen/sponsoren kunnen er op zondag 1 mei (tijdens het koffie-drinken) en op zondag 8 mei kaarsenzakken worden gekocht voor € 5,- (meer geven mag uiteraard ook). Op die zakken kunt u dan een wens of gedachte neerzetten of op een andere manier deze kaarsenzak thuis creatief gaan bewerken. Deze zakken staan ’s avonds en ’s nachts langs de looproute met een brandende kaars erin. Het is de bedoeling dat u deze zakken uiterlijk 5 juni weer hebt ingeleverd bij één van de Bethel deelnemers.
Tevens zal er bij Elly in de keuken een giftenbox staan met een aantal informatiefolders erbij. In deze box kunt u ook een gift doen.
Binnen Bethel kennen we meer mensen die met deze verschrikkelijke ziekte te maken hebben (gehad). Daar lopen wij ook voor samen met ons team. Er is gewoonweg nog veel geld nodig voor onderzoek en ontwikkelen van medicijnen.
Wilt u meer weten over dit evenement, ga dan naar de website:
www.samenloopvoorhoop/Losser
Team Walk for Live-Nina. Hier kunt u ook online een donatie doen op onze actiepagina.
Een hartelijke groet, ook namens Elly, Hermien, mijn vader Koos, Roelof.
– Nina Middag-Holtslag
Bij vragen of meer informatie hierover, bel of mail gerust: 053-4610436 of nk.holtslag@kpnmail.nl


Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

Cookies op deze website

Als u deze website gebruikt wordt er een aantal cookies geplaatst. Hieronder geven we een korte uitleg.

Mededelingen pop-up
Soms hebben we een belangrijke mededeling die we aan u laten zien in de vorm van een pop-up. We plaatsen dan ook een cookie die reguleert wanneer u de mededeling te zien krijgt.

Google Maps
Op de Contact pagina vindt u een kaartje van Google, waarop u kunt zien waar de Bethelkerk is. Hier kunt u ook een routebeschrijving aanmaken. Als u deze pagina opent plaatst Google cookies.

Sluiten