Vanuit de zondagsschool

Vanuit de zondagsschool

Categorie:Nieuws

Jaarlijkse uitje
Op zaterdag 9 juli gaan wij met de kinderen, evenals de voorgaande jaren, naar de speeltuin “De Hoge Boekel” om ons seizoen samen af te sluiten. De kinderen kunnen daar heerlijk met elkaar spelen en de ochtend wordt afgesloten met het samen eten van patat en een ijsje… Alle kinderen ontvangen een persoonlijke uitnodiging hiervoor. De ouders kunnen de kinderen om 10.30 uur brengen naar “De Hoge Boekel” en om 14.00 uur daar weer ophalen. We hopen op een fijn samenzijn en mooi weer.

Afscheid van de kinderen van groep 8
In de dienst van zondag 10 juli nemen wij als zondagsschool afscheid van Lotte Koster, Eline Kobes en Vera Deuzeman. Zij gaan na de zomervakantie naar de middelbare school en voor hen breekt dan een nieuwe levensfase aan. Wij zullen in die dienst deze nieuwe stap voor hen tastbaar maken.

Afscheid van twee mensen van de leiding van de Zondagsschool
Aan het einde van dit seizoen zullen Frank Brouwer en Barbara van der Molen hun werkzaamheden voor de zondagsschool beëindigen. Frank, de enige man in ons team, heeft zich jarenlang met zijn kennis en praktische vaardigheden ingezet voor de kinderen van de Zondagsschool. Als enige man in een vrouwenteam bracht hij met zijn rust een goede balans. Wij willen Frank hartelijk bedanken voor alles wat hij voor de zondagsschool heeft betekend. Barbara heeft als ‘jonge’ leiding een eigen plekje gekregen in het team en bij de kinderen van de zondagsschool. De combinatie studie en wonen in Zwolle en het werk voor de zondagsschool is een te intensieve combi. We willen Barbara bedanken voor haar inzet en betrokkenheid en voor wat ze voor de kinderen heeft betekend en wensen haar succes met haar studie.

Wie helpt ons met nieuwe leiding?
Door het vertrek van twee mensen van onze leiding hebben we dringend nieuwe mensen nodig die ons komen helpen de zondagsschool vorm te kunnen blijven geven. Het is mooi en dankbaar werk om kinderen te vertellen over Jezus……het kinderhart sneller te laten kloppen voor Hem die ons liefheeft…. Wij horen graag van u, van jou……

Namens het team van de Zondagsschool.
Anita van der Molen


Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

Cookies op deze website

Als u deze website gebruikt wordt er een aantal cookies geplaatst. Hieronder geven we een korte uitleg.

Mededelingen pop-up
Soms hebben we een belangrijke mededeling die we aan u laten zien in de vorm van een pop-up. We plaatsen dan ook een cookie die reguleert wanneer u de mededeling te zien krijgt.

Google Maps
Op de Contact pagina vindt u een kaartje van Google, waarop u kunt zien waar de Bethelkerk is. Hier kunt u ook een routebeschrijving aanmaken. Als u deze pagina opent plaatst Google cookies.

Sluiten